KONTAKT DO NAS

Zastosowanie i zalety rozdzielnic elektrycznych

Rozdzielnice elektryczne to urządzenia służące do dystrybucji energii elektrycznej w obiektach mieszkalnych, przemysłowych lub usługowych. Ich głównym zadaniem jest ochrona instalacji przed przeciążeniem oraz ewentualnymi awariami, które mogłyby doprowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak pożary czy uszkodzenia sprzętu. Rozdzielnice oraz różne rodzaje złączy kablowych i pomiarowych składają się z szeregu modułów, takich jak wyłączniki, zabezpieczenia czy liczniki energii, które kontrolują i monitorują pracę całej instalacji elektrycznej. W zależności od potrzeb i wymagań projektowych wykonujemy rozdzielnice niskiego napięcia (NN), stosowane w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych oraz rozdzielnice średniego napięcia (SN), wykorzystywane głównie w przemyśle i energetyce. Wybór odpowiedniego rodzaju rozdzielnic zależy od wielu czynników, takich jak moc przyłączeniowa, liczba odbiorców czy specyfika obiektu.

Rozdzielnice budowlane a zasilanie placu budowy

Zasilanie placu budowy poprzez rozdzielnice elektryczne jest gwarantem bezpieczeństwa. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom rozdzielnice budowlane chronią instalację przed uszkodzeniami wynikającymi z przeciążeń czy zwarć. Zapewniają również bezpieczeństwo osób korzystających z instalacji elektrycznej, chroniąc przed porażeniem prądem. Zasilanie placu budowy rozdzielnicami optymalizuje także zużycia energii. Nowoczesne rozdzielnice wyposażone są w systemy monitorowania i zarządzania energią, które pozwalają na śledzenie zużycia prądu i optymalizację jego dystrybucji. Warto podkreślić, że nasze rozdzielnice charakteryzują się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami oraz ergonomią.

Specjalizujemy się w produkcji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia.

 

Nasze projekty bazują na dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub tej sporządzonej przez nasz dział ofertowania. Dostosowujemy nasze wyroby do indywidualnych wymagań Klienta. Produkowane przez nas rozdzielnice elektryczne posiadają oznakowanie CE, a do każdego urządzenia wystawiamy deklarację zgodności UE.

 

Pełna oferta produkcji rozdzielni elektrycznych obejmuje:

  • Złącza kablowe
  • Złącza pomiarowe
  • Złącza kablowo-pomiarowe
  • Szafy kablowe
  • Rozdzielnie budowlane
  • Szafy oświetlenia ulicznego
  • Układy półpośrednie
  • Urządzenia SZR
  • Rozdzielnice pomiarowe
  • Rozdzielnice GTR, GTA,

Rozdzielnice elektryczne

OFERTA

obudowy metalowe
Rozdzielnice elektryczne

O nas

Specjalizujemy się w produkcji i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych oraz obudów metalowych.

Social Media

Rozdzielnice elektryczne
obudowy metalowe
obudowy metalowe
obudowy metalowe

Zapraszamy do współpracy

Adres: 85-235 Bydgoszcz, ul.Śląska 41, woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel: + 48 501 337 502

E-mail: jurex@jurex.com.pl