KONTAKT DO NAS

Obudowy metalowe CO

Rewizyjne obudowy metalowe CO są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania systemów grzewczych centralnego ogrzewania. Ich głównym zadaniem jest ochrona zaworów i rur przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników atmosferycznych. Obudowy CO zapewniają łatwy dostęp do instalacji grzewczej, co jest ważne w przypadku konieczności przeprowadzenia prac serwisowych czy kontrolnych. Nasze obudowy wyróżniają się wysoką jakość wykonania, która przekłada się na ich trwałość i odporność na korozję.

Obudowy metalowe elektryczne

Obudowy metalowe elektryczne pełnią funkcję ochronną dla skrzynek rozdzielczych, liczników energii elektrycznej oraz innych elementów sieci. Dzięki nim możliwe jest zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz estetyki w miejscach, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne oraz prowadzenie przeglądów elektrycznych. Również tutaj kluczowe jest zastosowanie materiałów wysokiej jakości oraz dbałość o detale wykonania. Obudowy metalowe elektryczne w naszej ofercie są odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz zapewniają izolację termiczną i akustyczną.

Obudowy metalowe gazowe

Rewizyjne obudowy metalowe gazowe chronią zawory gazowe i rurociągi przed uszkodzeniami oraz wpływem warunków atmosferycznych. Ich zadaniem jest też zapewnienie łatwego dostępu do instalacji gazowej. W przypadku obudów gazowych szczególnie istotne jest zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa, gdyż ewentualne uszkodzenia czy wycieki mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego produkowane przez naszą firmę metalowe obudowy gazowe cechuje wysoka jakość wykonania i zastosowanie materiałów odpornych na korozję i działanie czynników zewnętrznych.

Produkujemy obudowy metalowe pod indywidualne potrzeby klienta

Nasze projekty bazują na dokumentacji dostarczonej przez zamawiającego lub tej sporządzonej przez nasz dział ofertowania.

Dostosowujemy nasze wyroby do indywidualnych wymagań klienta. Nieszablonowe wyroby, indywidualne wymiary, nietypowe rozwiązania, których wykonanie przekracza możliwości masowej produkcji to dla nas chleb powszedni.

Produkowane przez nas wyroby oraz rozdzielnice posiadają oznakowanie CE, a do każdego urządzenia wystawiamy deklarację zgodności UE.

Posiadamy własną lakiernie proszkową, co pozwala nam na elastyczność w doborze kolorów z palety RAL dopasowując wyroby pod indywidualne preferencje klienta.

Standartowe kolory RLA 7035 oraz 9016

Lakierujemy na kolory m.in. 9005, 7016, 6029, 1015 itd.

Pełna oferta produkcji obudów metalowych obejmuje:

  • Obudowy gazowe
  • Obudowy rewizyjne
  • Obudowy rozdzielnic pomiarowych
  • Obudowy wodomierzy
  • Obudowy GTR, GTA

Obudowy metalowe

OFERTA

obudowy metalowe
Rozdzielnice elektryczne

O nas

Specjalizujemy się w produkcji i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych oraz obudów metalowych.

Social Media

Rozdzielnice elektryczne
obudowy metalowe
obudowy metalowe
obudowy metalowe

Zapraszamy do współpracy

Adres: 85-235 Bydgoszcz, ul.Śląska 41, woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel: + 48 501 337 502

E-mail: jurex@jurex.com.pl